Menneskene i Conteir

Dette er altså oss - vi som jobber i Conteir. Klikk på navnene, og du kan lese mer om hver enkelt av oss!

Eirik Hafver Rønjum - Daglig leder og rådgiver
Epost: eirik@conteir.no
Telefon: +47 92 40 31 65

Hilde Bjerkholt Jenssen - Rådgiver og innholdsutvikler
Epost: hilde@conteir.no
Telefon: +47 46 89 17 10

Kristine Nilsen - Helsefaglig innholdsrådgiver (i permisjon)
Epost: kristine@conteir.no
Telefon: +47 93 00 85 14

Eirik Nicholas Lunde - Helsefaglig rådgiver
Epost: eirik.lunde@conteir.no
Telefon: +47 47 88 52 27

Celine Bjercke - Prosjektleder og helsefaglig rådgiver
Epost: celine@conteir.no
Telefon: +47 92 46 76 96

Hanna Khonskaya - Rådgiver helseteknologi
Epost: hanna@conteir.no
Telefon: +47 92 29 06 12

Henriette Hjorthen Støren - Rådgiver og innholdsutvikler
Epost: henriette@conteir.no
Telefon:+47 46 59 19 31

Caroline Rosmo - Medisinskfaglig rådgiver
Epost: caroline@conteir.no
Telefon:+47 97 58 61 75

Marianne Baksjøberg - Innholdsrådgiver
Epost: marianne@conteir.no
Telefon: +47 92 04 24 57

Nina Foerster-Massey - Helsefaglig ansvarlig
Epost: nina@conteir.no
Telefon: +47 99 22 65 33

Jørgen Kleivan Solberg - Helsefaglig rådgiver
Epost: jorgen@conteir.no
Telefon: +47 98 44 18 02